domů     o Nás      vrácení řp       CENÍK      školení řidičů     KontaKt


Vítejte na stránkách Autoškoly Miroslav Margetiak, Vyškov.

U P O Z O R N Ě N Í

 

Veškeré informace týkající se sezóny 2020 uvedeme na těchto stránkách s dostatečným předstihem na jaře 2020.

skupina a v roce 2024 u Autoškoly Miroslav Margetiak

Pro rok 2023 jsou již všechny kurzy pro sk. A obsazeny.

Do 30.6.2024 přijímáme přihlášky pro skupiny A1, A2, A a do 30.5.2024 přihlášky pro skupiny A2/A + B.

Pro rozšiřování z A1 na A2, nebo A2 na A přijímáme přihlášky beze změn dle požadavků žadatelů.

Nově přibyla povinnost prokázání ovládání motocyklu na cvičné ploše při nízké rychlosti, jako jsou vyhýbající manévry, jízda mezi kužely, couvání apod.

Při samostatné závěrečné zkoušce v provozu sedí uchazeč na motocyklu sám a zkušební komisař ho následuje v doprovodném vozidle, kde komunikace probíhá pomocí intercomu. 

Tyto nové podmínky znamenají nové náklady na výuku a tudíž i na celkovou cenu kurzu.

V ceně výcviku AM, A1, A2, A je zahrnuto úrazové pojištění pro případ trvalých následků úrazu, nebo smrti následkem úrazu u pojišťovny Kooperativa do výše 250.000,- pro trvalé následky a 200.000,-  v případě úmrtí. V ceně je dále zahrnuta 1 hodina výcviku navíc pro nácvik úkonů na cvičné ploše (platí pro sk. AM, A1). Zájemci o kombinaci výcviku A1, A2, A, nebo A+B se cena stanovuje individuálně.

Dále Vám nabízíme rozšíření ŘP z A1 na A v rozsahu 7 hodin výcviku., rozšíření doplňkovou zkouškou z A1 na A2, nebo z A2 na A, lze provést zkouškou bez zkušebních testů, v rozsahu třech výcvikových hodin.

U osob do 18.ti let požadujeme čestné prohlášení, úředně ověřené, k účelu k zařazení do výcviku bez přítomnosti učitele, nebo zkušebního komisaře na místě spolujezdce. Pro úspěšný výcvik požadujeme vlastní ochrannou přilbu, rukavice a uzavřené boty.


Při úhradě ceny dle ceníku u sk. AM, A1, A2, můžeme požadovat vratnou kauci ve výši 2.000,-, která bude následovně vrácena v případě řádného dokončení výcviku bez poškození motocyklu. Tato kauce je určena pro případ drobné opravy, popř. pro větší opravy v rámci spoluúčasti při likvidaci následků pojistné události havarijního pojištění motocyklu.

 

INFORMACE

 

Držitelé ŘP skupiny B jsou od 19.1.2013 oprávněni řídit skůtr do objemu 125 ccm. Zkouška pro skupinu A, B je nově bez zkoušky z otázek z údržby a ovládání vozidla - může se nahradit zkouškou u vozidla. Žadatelé o ŘP skupiny A musí dosáhnout věku 24 let, nebo se musí prokázat držením ŘP skupiny A2  v době dvou let.


Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2024  |  tel.: 606493490  | adresa: OD Kojál, II. patro, Vyškov, 682 01, CZ  |  kontaktujte nás na margetiak@email.cz.